Domů  Registrace

Kniha návštěv | Pohřební služba St. Agnes, Bílovec, Opava, Hradec nad Moravicí, Studénka, Příbor, Fulnek

  Pohřební služba mezeraPetr Škrobánek

Nacházíte se zde: www.pohrebnisluzba-agnes.cz » Menu » Kniha návštěv

Kniha návštěv

Přidat nový komentář

Vložil: Eva Hadačová, 6.10.2021, 12:39
Titulek: Poděkování pobočce v Opavě
Chtěla bych pochválit činnost pobočky Agnes v Opavě, se kterou jsme byli moc spokojeni.Velmi příjemný, vstřícný,citlivý a odborný přístup pracovnice pobočky paní M. Pyšíkové v této těžké chvíli, byl pro nás uklidňující. Nabídka pohřebních služeb, variant a možností byla opravdu velká a pestrá, kvalitní, v různých cenových relacích. Celková atmosféra a vedení rozhovoru bylo s velkou úctou k zemřelému i rodině. Když zemřel bratr, tak jsem obvolávala v Opavě více pohřebních služeb, ale po příjemně vedeném telefonickém rozhovoru s paní, jsem se ihned rozhodla pro tuto pohřební službu a nelituji toho. Také umístění pobočky nedaleko od nemocnice mi přišlo vhod. Velmi doporučuji tuto pohřební službu pro svou kvalitu, profesionalitu, ochotu a citlivý, lidský přístup.
Vložil: Uvírová, 13.9.2021, 10:02
Titulek: Poděkování
Dobrý den,
chtěla bych poděkovat jménem celé rodiny pohřební službě Agnes za velmi vstřícný, ochotný a lidský přístup při sjednání posledního rozloučení pro naši babičku Elišku Kašingovou.
V této, pro nás, smutné a nelehké situaci byl Váš přístup velmi citlivý, soucitný a profesionální. Nabídka pohřebních služeb je u Vás velmi pestrá a v různých cenových relacích. Nemalou měrou přispělo i Vaše doporučení a vlídná rada ke spokojenosti nás, pozůstalých. Přes všechnu bolest v srdci musíme konstatovat, že babička měla velmi pěkný a důstojný pohřeb, díky pohřební službě Agnes.
Pohřební službu Agnes můžeme jen doporučit díky své kvalitě a profesionalitě.
Ještě jednou děkujeme
Vložil: Rodina Džupinova, 17.8.2021, 19:38
Titulek: Poděkování
Dobrý den,
chtěli bychom velmi poděkovat pohřební službě Agnes, která nemá v Moravskoslezském kraji konkurenci. Jen díky panu Škrobánkovi a jeho manželce bylo poslední rozloučení s naším milovaným Egbertem moc pěkné, i když velmi smutné. Naprosto všechno, na čem jsme se při zařizování pohřbu domluvili, bylo splněno do posledních detailů. Chtěli bychom moc poděkovat za nadstandardní služby, věnovaný čas, pochopení a lidský přístup. Velký dík patří i všem zaměstnancům, kteří se jakkoliv podíleli na přípravě nebo pohřbu samotném. Z vlastní zkušenosti víme, že takto profesionální služby nejsou v ostatních pohřebních službách samozřejmé, takže pokud hledáte to nejlepší rozloučení pro vaše blízké, tak určitě využijte Agnes. Děkujeme.
Vložil: Alena Boumová, 8.8.2021, 17:17
Titulek: Poděkování
Vážení,
chtěla bych poděkovat zaměstnancům Vaší pohřební služby.
Mé velké díky patří v první řadě trojici pánů,kteří přijeli 5.8.2021 pro manžela domů.
Velice profesionální a citlivý přístup-manželovi se poklonili,také proběhl rituál při vynášení z bytu.
Rovněž děkuji paní Elišce Binarové za péči při vyřizování nezbytných formalit a laskavý přístup v této těžké chvíli.
S přáním všeho dobrého
Boumová Alena
Vložil: Helena Halászová, 1.8.2021, 16:49
Titulek: Poděkování
Dobrý den, chtěla bych poděkovat za velmi laskavý a citlivý přístup všech vašich zaměstnanců při vyřizování a konání pohřbu mého manžela Gabriela Halásze. V takových těžkých chvílích byl přístup všech vašich zaměstnanců k pozůstalým velmi profesionální, milý a lidský, s takovým přístupem se člověk setká málokdy. Také by jsem chtěla pochválit i vizuální stránku obřadu, krásná výzdoba spolu s profesionálním a lidským přístupem vytvořili z rodinného obřadu velmi důstojnou chvilku posledního rozloučení s manželem.
Všem patří velké díky.
Halászová
Vložil: Blanka Prušková, 15.2.2021, 19:46
Titulek: Pohřeb
Chtěla bych ocenit a pochválit činnost pobočky Agnes ve Fulneku, s kterou jsme byli velmi spokojeni. Nabídka pohřebních služeb, variant a možností byla opravdu pestrá, kvalitní, v různých cenových relacích. Celková atmosféra pohřbu je pietní a vedena s velkou úctou, všemi zaměstnanci, k zemřelému i rodině. Zcela určitě bych vyzdvihla i velmi profesionální, citlivý a lidsky přístup p. Binarove. Rovněž zřízení pobočky ve Fulneku je namístě, vzhledem k množství okolních přilehlých obci. Velmi dopolrucuji tuto pohřební službu pro svou kvalitu a profesionalitu.
Vložil: Marta Kovaříková, 3.11.2020, 20:00
Titulek: Poděkování
Chtěla bych jménem celé rodiny poděkovat všem pracovníkům pohřební služby Agnes za vstřícnost,ochotu, vlídnost,trpělivost, ohleduplnost,úctu a profesionální přístup při sjednávání posledního rozloučení s mým manželem. Samotné rozloučení proběhlo v malé obřadní síni za přítomnosti řečnice, která přednesenými krásnými slovy útěchy, zmírnila bolest v našich srdcích. Ještě jednou všem velmi děkuji.
Vložil: Dagmar Janásková, 23.5.2020, 15:16
Titulek: Ocenění
Dobrý den,
jako účastník nedávného pohřbu bych chtěla vyjádřit uznání týmu Vaší pohřební služby za velmi profesionální, decentní,přirozený a taktní přístup propracovaný do detailů. Také velmi oceňuji Vaše výstižné a kvalitně provedené webové stránky s vyčerpávajícím rozsahem potřebných informací. Domnívám se, že ne všude jsou služby na takové úrovni samozřejmé.
Srdečně Vám za to děkuji.
Vložil: Markéta Puhrová, 3.2.2020, 14:29
Titulek: Poděkování
Jménem celé rodiny bych chtěla poděkovat zaměstnancům vaší pohřební služby. Mé první poděkováním patří trojici pánů, kteří přijeli pro babičku domů. Velice profesionální přístup, babičce se poklonil,také proběhl rituál při odchodu z bytu. Velké poděkování patří paní Londinove,za péči,slova útěchy a lidský přístup v těch těžkých chvílích. Dále chci poděkovat řečníci paní Gibesove a samozřejmě panu Škrobankovi za profesionální a velice úctivý přístup během pohřbu. Děkujeme.
Vložil: Richterová Jarmila, 12.1.2020, 19:03
Titulek: Poděkování
Dobrý den
Chtěla bych touto cestou poděkovat za velice profesionální a korektní přístup, lidskost a milé jednání všem ve firmě Agnes.
Nejen za citlivý přístup paní Šťastné při vyřizování rozloučení s mým tatínkem Josefem Hlaváčem, ale rovněž za citlivý, profesionální a velmi důstojný přístup při převzetí mého tatínka v této pro nás těžké chvíli.
Velký dík patří panu Lyčkovi, Šťastnému a Penčevovi.
Do dalších dnů přejeme celé firmě Agnes spoustu spokojených pozůstalých při tak náročné práci.
Ještě jednou jménem celé rodiny děkujeme.
Dcera Jarmila Richterová
Vložil: Táňa Černínová, 2.10.2019, 13:34
Titulek: Poděkování
Chci tímto vyslovit velké poděkování Všem ve Vaší firmě. Ať už se jedná o paní u sjednávání pohřbu a pány u posledního odjezdu z domu, nebo i asistenci u pohřbu. Vše bylo naprosto profesionální a pěkné.
Za celou rodinu Děkuji moc Černínová Táňa Hrabyně
Vložil: Jana Krajíčková, 20.11.2018, 9:19
Titulek: poděkování
Chtěla bych moc poděkovat za krásny pohřeb, který jste nám připravili pro naši maminku Evu Srubařovou, vše bylo perfektní. Za celou rodinu Šrubařovou veliké děkuji dcera Jana Krajíčková
Vložil: Radka Pavlačíková, 22.9.2018, 21:49
Titulek: Poděkování
Vážený pane Škrobánku, jménem celé naši rodiny bych Vám a všem Vašim kolegům chtěla poděkovat za velice profesionální a korektní přístup během organizace pohřbu našeho tatínka p. Sadílka. Během smutečního obřadu bylo vše dle našich představ a přání. Rovněž děkujeme za krásnou květinovou výzdobu.
Radka Pavlačíková

Vložil: Jitka Pavlíčková, 17.1.2018, 14:09
Titulek: Poděkování
Dobrý den pane Škrobánek,
chtěla bych Vám jménem mojí maninky Libuše Šnajdarové poděkovat za profesionální přístup jak při převzetí dědečka, tak i při vyřizování pohřbu a také během celého pohřbu. Velké poděkování patří zejména panu Martinu Škrobánkovi, Miroslavu Lyčkovi a paní Aleně Minsterové za velkou ochotu, profesionální přístup, lidskost, toleranci a milé jednání v této pro nás těžké chvíli.
Přeji Vám spoustu spokojených pozůstalých.
Dcera Jitka
Vložil: Vendula, 10.7.2017, 18:16
Titulek: Poděkování
Vážený pane Škrobánku, chtěla bych Vašim zaměstnancům poděkovat za velmi profesionální, důstojný a zároveň citlivý přístup při posledním rozloučení s p. Františkem Kaštovským dne 8. 7. 2017. Vnučka Vendula
Vložil: Vlasta Pešinová, 28.3.2017, 9:20
Titulek: Poděkování
Dne 24. 3. 2017 jsme se rozloučili s mým tatínkem panem Josefem Feikusem ve smuteční síni v Příboře. Chci touto cestou moc poděkovat panu Škrabánkovi, paní Londinové za profesionální a citlivý přístup při zařizování pohřbu, kdy vše proběhlo bez nejmenších problémů, s velikou ochotou a lidským přístupem. Také chci poděkovat firmě, která zajistila velmi krásnou květinovou výzdobu.
V této smutné životní chvíli mi byla pohřební služba Agnes velkou oporou při zařizování věcí posledních u mého tatínka. Ještě jednou DÍKY.
Za všechny pozůstalé - dcera Vlasta.
Vložil: Včelková Jana, 6.1.2017, 1:18
Titulek: Poděkování
Den před Štědrým dnem nám nečekaně zemřela maminka p. Eva Kudělová. Vůbec jsme si nedokázali představit, že ještě v ten den mamince zařídíme pohřeb. Přístup paní Gibesové na pobočce v Hradci nad Moravicí byl profesionální, ale zároveň tak lidský. Všechno, co jsme si objednali, bylo splněno. U pohřbu byl dokonce přítomen i majitel pohřební služby pan Škrobánek. Obřad a posledni rozloučení s maminkou bylo krásné, i když velice smutné. Bylo to to poslední co jsme pro ní mohli udělat. Moc Vám děkujeme.
Vložil: Marie Pavlátová, 28.11.2016, 14:23
Titulek: Poděkování
Děkuji všem Vašim zaměstnancům za profesionální a zároveň citlivý přístup. Paní Šťastná byla velmi ochotná a pomohla nám radou i se sestavením celého obřadu. Poslední rozloučení bylo opravdu důstojné a krásné.
Ještě jednou Vám děkujeme za poskytnuté služby a do dalších dnů přejeme vše dobré.
Marie Pavlátová
Vložil: Volna Lucie, 24.10.2016, 10:36
Titulek: podekovani
Chtela bych touto cestou jeste jednou podekovat vsem zamestnancum za perfektni pristup k nasi zesule p.Jirince Polove.
Mohu Vas jen vsem doporucit jelikoz takovy krasny odchod je opravdu nezapomenutelny
Dekujeme Lucie
Vložil: Miluše Rozehnalová, 22.7.2016, 12:42
Titulek: Poděkování
Dne 19.7.2016 jsme se rozloučili s naším otcem Oldřichem Petrovským. Chci touto cestou poděkovat pohřební službě za vstřícný a velmi profesionální přístup. Od prvního vstupu do kanceláře pohřební služby s námi jednali vstřícně ale nevtíravě s velkým pochopením pro potřeby pozůstalých. Dostalo se nám i cenných rad, jak postupovat při vyřízení všech formalit. Květinovou výzdobu zajistili přesně podle našeho přání velmi pěkně a vkusně. Jejich zásluhou obřad proběhl důstojně, tak jak jsme si přáli.
Ještě jednou děkujeme.
Jménem celé rodiny Miluše Rozehnalová.
Vložil: DANA Rosselova, 5.3.2016, 14:49
Titulek: Poděkování
Dne 2.3.2016 jsme se rozloučili ve smuteční síni v Klimkovicich s našim tatínkem p.Arturem Rosslem.
Touto cestou chci poděkovat všem pracovníkům pohřební služby v Bilovci.
A to ve věci zajišťování posledního rozloučení s mým otcem a při pohřbu samém velice pěkná spolupráce Vašich zaměstnanců -
Kéž by takový přistup byl všude.
Za celou rodinu dcera Dana a vnuk Petr
Ještě jednou Vám děkujeme za poskytnuté služby Rosselova Dana
Vložil: Marta Tomášková, 29.11.2015, 14:06
Titulek: Poděkování
Dne 24.11.2015 jsme se rozloučili s naší maminkou v kostele sv. Mikuláše v Žilině u Nového Jičína.
I když máme v duši velký smutek, přece nás hřeje dobrý pocit, že díky Vašim perfektním službám a vstřícným přístupem
měla naše maminka krásný pohřeb. Začalo to už ve Vaší kanceláři, kde paní Londinová svým milým jednáním nám velmi pomohla při organizaci a zabezpečení tak smutné události. A potom při pohřbu samém velice pěkná spolupráce Vašich zaměstnanců - nosičů.
Všichni si zasloužíte velké poděkování. Víme, že v jiných pohřebních službách to není tak samozřejmé.

Za celou rodinu děkuje dcera Marta Tomášková.
Vložil: Naděžda Belešová, 15.11.2015, 10:55
Titulek: Poděkování
Touto cestou chci poděkovat jménem celé mé rodiny všem pracovníkům pohřební služby, a to ve věci zajišťování posledního rozloučení s mým otcem panem Františkem Maršálkem. Kéž by takový přístup byl všude.

Děkujeme.
Naděžda Belešová

Vložil: Veronika, 5.11.2015, 13:05
Titulek: Poděkování
Dobrý den, také se připojuji a děkuji za úžasný přístup Vaších zaměstnanců. S takovým přístupem jsem se setkala poprvé a můžu jen a jen děkovat za úctu, kterou chováte k zemřelým. Velké díky za celou rodinu Veronika Šromová
Vložil: Jana Kotlaová, 17.9.2015, 14:18
Titulek: Poděkování
Chceme touto cestou poděkovat všem Vašim zaměstnancům, se kterými jsme se setkali jak v kanceláři v Opavě, tak přímo na místě posledního rozloučení, za jejich profesionalitu a lidskost, se kterou svou práci vykonávají. Tímto přístupem pomáhají pozůstalým v těžkých životních chvílích a přispívají také k důstojným pohřebním obřadům.

Ještě jednou Vám děkujeme za poskytnuté služby a do dalších dnů přejeme vše dobré.

Jana Kotalová
=
Vložil: Gambalová Eva, 12.8.2015, 10:03
Titulek: Poděkování
Dobrý den,chtěla bych Vám dodatečně poděkovat
za lidský přístup a pomoc v organizaci pohřbu mého manžela. Děkuji za celou rodinu.
Eva Gambalová Paskov
Vložil: Zdeňka Štolfová, 31.7.2015, 14:38
Titulek: poděkování
Vážení,
chtěla bych touto cestou poděkovat pracovníům Vaší pohřební služby za profesionální přístup.
Jak paní Londinové v kanceláři v Příboře, tak všem, kteří se podíleli na výkopu hrobu v Rychalticích. Poděkování patří rovněž nosičům.
Perfektni, profesionálni, sehraní.
Nikdy jsem nechápala otce, když říkal, že měl někdo krásný pohřeb. Nyní již chápu.
Spousta lidí se mne dotazovala právě na hochy co nesli otce.
Děkuji Vám všem!
Všem Vás doporučuji!
Zdeňka Štolfová
Vložil: Petra Mrázková, 20.7.2015, 16:59 Homepage: www.agentura-oasa.cz
Titulek: Poděkování
Dobrý den,
na základě podnětu našeho personálu jsme se rozhodli vám poděkovat za velmi profesionální přístup,který byl u nás dne 6.7.2015 při úmrtí našeho klienta.

Bohužel se často setkáváme se službami tohoto charakteru a je to i pro personál velmi citlivá záležitost a ne vždy jsou tyto služby s morálním a lidským přístupem.

Děkujeme

S pozdravem

Bc. Petra Mrázková
sociální pracovnice

Seniorcentrum OASA s.r.o.
Petřvald 2 - Petřvaldík 68
742 60 Petřvald u Nového Jičína
Tel.: 608 350 523
E-mail: soc.pracovnik.seniorcentrum@seznam.czPřidat nový komentářSt. AGNES - Pohřební služba - Petr škrobánek

BEZPLATNÁ LINKA: +420 800 111 202
NON STOP LINKA: +420 603 519 090

 Slezské náměstí 19/32, 743 01 Bílovec (sídlo firmy, fakturační adresa)
IČ: 12655422, DIČ: CZ6605021203
č.ú.: 4011490349/0800

+420 556 410 810 


 psagnes@seznam.cz 

detail obrázku